Україна і світ

Ймовірний прем’єр: хто такий Владислав Рашкован

Прем’єр-міністром в новому уряді може стати колишній заступник глави Національного банку, представник України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован. Хто він і чим займається – читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Ймовірний прем’єр: хто такий Владислав Рашкован

Владислав Рашкован – 41-річний заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді.

Закінчив Одеський державний економічний університет, вступив до аспірантури, займаючись дослідженням підвищення ефективності банківського злиття.

У 2001-2003 роках за темою свого дослідження проходив стажування в аспірантурі Університету Генуї, а також в Інституті світової економіки Угорської академії наук.

У 2010 році він був призначений фінансовим директором, членом правління Unicredit Банку в Україні. З 2011 року керував банківським комітетом Американської торгової палати в Україні, а також був членом ради директорів Київської школи економіки.

8 квітня 2014 Владислав Рашкован став членом правління НБУ як директор департаменту стратегії та Реформування банківської системи. 25 листопада 2014 року призначений в. о. заступника голови НБУ. З 1 серпня 2016 року пішов з посади.

Після відходу з НБУ він хотів зайнятися інвестиційним бізнесом.

З 27 лютого 2017 року Владислав Рашкован став заступником виконавчого директора від України в МВФ строком на 4 роки.

Джерело ФАКТИ. ICTV
22.07.2019