Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Із загиблим на Сході бійцем з Чернігівщини прощатимуться 16 травня

Із загиблим на Сході бійцем з Чернігівщини прощатимуться 16 травня

16 травня відбудеться церемонія прощання із загиблим від кулі снайпера на Донбасі 39-річним сержантом Павлом Колесником із Чернігівщини.

Про це повідомляє Чернігівський обласний військовий комісаріат на своїй сторінці у Facebook.

Порядок проведення церемонії вшанування та поховання:

10.20-10.40 – церемонія прощання рідних та близьких біля першого Чернігівського міського патологоанатомічного відділення (м.Чернігів, вул.Пирогова,1).

10.40-11.00 – переміщення до Кафедрального собору святої великомучениці Катерини (м.Чернігів) УПЦ України.

11.00-12.30 – релігійний ритуал поховання та церемонія прощання (мітинг) на площадці біля Кафедрального собору святої великомучениці Катерини (м.Чернігів) УПЦ України.

12.30-13.30 – переміщення на сільський цвинтар с.Нове Чернігівського району.

13.30-14.30 – церемонія поховання на сільському цвинтарі с.Нове Чернігівського району.

Також у зв'язку з цим на на території Седнівської громади, до якої входить село Нове, звідки був родом Колесник, оголошені дні жалоби. Таке розпорядження сьогодні, 14 травня, підписав селищний голова Сергій Маслов

«Приспустимо прапори та низько вклонимося нашому Герою, Захиснику, земляку Павлу Колеснику», – написав керівник ОТГ на своїй сторінці у мережі Facebook.

Нагадаємо, загиблий був старшим водієм 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. 13 травня на Сході України під час виконання бойового завдання його застрелив ворожий снайпер.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.05.2021