Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Із пошкодженого будинку по Попудренка, 16 зняли арешт. Що далі?

Із пошкодженого будинку по Попудренка, 16 зняли арешт. Що далі?

Учора, 16 грудня, на виконання рішення суду, прийнятого 4 грудня, знятий арешт із частково зруйнованого будинку по вул. Попудренка, 16 у Чернігові.

Найближчим часом буде проведений конкурс серед забудовників, відповідно до Програми сприяння забезпеченню новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова.

Якщо інвестор не знайдеться – місто повернеться до проєкту відновлення, добудови зруйнованої стіни будинку. А потім це приміщення буде передаватися в користування, причому з подальшою відповідальністю мешканців за стан будинку.

У Чернігові сьогодні в подібному, близькому до аварійного, стані – приблизно 200 будинків. Коштів, достатніх на їх перебудову, в бюджеті міста немає.

На сьогодні мешканці пошкодженого будинку на Попудренка, 16 в переважній більшості проживають у гуртожитках трьох навчальних закладів міста. Оплата їхнього проживання всі ці роки здійснюється коштом міського бюджету. На засіданні 17 грудня виконком міської ради дав дозвіл на закупівлю цих послуг уже у 2021 році: для 14 кімнат будівельного ліцею (де проживають 29 осіб із Попудренка, 16) і 18 кімнат залізничного ліцею (37 осіб). Окрім того, він дав дозвіл і на підписання меморандуму з Національним університетом «Чернігівська політехніка», гуртожиток якого надається місту для тимчасово відселених мешканців (35 кімнат для 70 осіб) на безоплатній основі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

17.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова