Місто і регіон

Із «Десни» на війну: в АТО загинула молода дівчина

Із «Десни» на війну: в АТО загинула молода дівчинаСтарша медична сестра медичної роти 10-ї гірсько-штурмової бригади Сабіна Галицька загинула після влучання протитанкової керованої ракети по броньованому транспорту в зоні бойових дій поблизу Кримського на Луганщині.

Про загибель Сабіни Галицької повідомляє 10-та окрема гірсько-штурмова бригада.

«Загинула наша сестра – медик, військовослужбовець і людина з великим серцем – Сабіна», — ідеться в повідомленні.

Військові відзначають, що Сабіна Галицька загинула під час надання цивільному населенню медичної допомоги. Тоді терористи обстріляли транспорт медиків у зоні бойових дій.

«Ми обіцяємо, що путінські покидьки заплатять за це максимальну ціну. Вбивати жінок та мирних мешканців — це все, на що здатні кляті російські окупанти», — зазначає прес-служба 10-ї бригади.

«Загинула дівчина красуня медик Сабіна Галицька, 23 роки», — написала у Facebook Каміла Залевська.

Вона повідомила, що разом із Сабіною важку травму отримав її побратим, а ще двоє від вибуху мають контузію. Нагадаємо, прес-центр штабу АТО ввечері 20 лютого проінформував про одного загиблого та трьох поранених військовослужбовців. Загалом за добу поранення та травми отримали 7 військових.

«Важка втрата… Загинула старша медсестра медичної роти 10 окремої гірсько-штурмової бригади Сабіна Галицька», — написав у Facebook Володимир Свістельницький.

23-річна Сабіна Галицька народилася в Бастовій Рудні Ємільчинського району Житомирської області.

Навчалася у Новоград-Волинському медичному коледжі. Потім працювала в Барашівській дитячій лікарні. проходила службу в Навчальному центрі «Десна», а потім підписала контракт і стала військовою в медичній роті.

Вдома на Сабіну Галицьку чекали батьки.

Із «Десни» на війну: в АТО загинула молода дівчина

Джерело: Україна молода

Джерело: Уездные новости
22.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи