Місто і регіон

Із 9 квітня у Ічнянському районі завершили опалювальний сезон – ПравдаТУТ Ніжин

Офіційно в Україні опалювальний сезон завершується 15 квітня. Але його можуть припинити й раніше, якщо середньодобова температура повітря три дні поспіль складає не менше 8 градусів.

Зокрема, в. о. голови Ічнянської районної державної адміністрації Валентина Рябчун 5 квітня прийняла розпорядження про завершення опалювального періоду 2018-2019.

«Ним рекомендовано головам об’єднаних територіальних громад, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності завершити опалювальний період для всіх категорій споживачів із 9 квітня. Відключення систем опалення у закладах охорони здоров’я, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також в соціально-медичних установах та закладах культури вирішено проводити за їх письмовими заявками» – йдеться у документі.

В Ічнянській та Парафіївській ОТГ опалення станом 9 квітня не вимкнули, бо не було відповідного розпорядження. Як пояснила селищний голова Валентина Карпенко, прогнозується похолодання, а в дитсадках, школах та лікарні повинно бути тепло.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Світлана Цюпка


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close