Україна і світ

Історичне рішення: як на закон про українську мову зреагували політики та відомі українці

Верховна Рада схвалила закон про функціонування української мови і це рішення нардепів отримало чимало схвальних відгуків від політиків та відомих українців. У більшості з них спільна думка – захист української мови є питанням національної безпеки.

25 квітня парламент проголосувала за законопроект “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Закон змінює мовну політику та умови її реалізації. Українською мовою повинні будуть розмовляти всі громадяни країни та ті, хто хоче стати громадянином держави.

Закон про українську мову – це ще один важливий документ серед тих, які формують основу державності, заявив екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він подякував нардепам, які розробляли цей законопроект і боролися за нього.

Українська мова – це душа України. Її захист – питання національної безпеки,
– написав Яценюк у своєму Twitter.

“Вітаю усіх українців з важливим та насправді історичним для нас рішенням. Бо #МоваНаЧасі”, – написала в соцмережі в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

https://twitter.com/usuprun/status/1121324700578324485

А український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук лаконічно, проте радісно відреагував на закон про мову. Він написав: “Молодці! Не підвели!”, очевидно, маючи на увазі народних депутатів.

“Армія! Мова ! Віра! Гасло, ідея, ідеологія президента Порошенка і його команди актуальніші, ніж будь коли!!!”, – заявила перший віце-спікер парламенту, нардеп Ірина Геращенко та поділилася радісними фото з Ради після схвалення закону.

Новина доповнюється…

Історичне рішення: як на закон про українську мову зреагували політики та відомі українці

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
25.04.2019

Close