Іспанія вчетверте в історії виграла чемпіонат Європи з футболу

Збірна Іспанії стала чемпіоном Європи з футболу у 2024 році після перемоги над командою Англії у фінальному матчі.

Гра Іспанія – Англія відбулася у Берліні на арені Олімпіаштадіон та завершилася з рахунком 2:1 на користь Фурії Рохи.

Перший тайм матчу минув без голів. Рахунок відкрили іспанці після перерви завдяки точному удару Ніко Вільямса.

На 73-й хвилині Коул Палмер зрівняв рахунок у зустрічі, але фінальну крапку у грі поставив хавбек Реал Сосбєдада Мікель Оярсабаль, який вколотив м’яча у сітку воріт команди трьох левів.

Таким чином Іспанія вчетверте у своїй історії стала чемпіоном Європи з футболу. Для англійців же це другий поспіль фінал Євро, який вони програли.

З детальним календарем і результатами матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися в нашому матеріалі.