Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин

Іспанія на останніх хвилинах вирвала нічию у матчі зі Швейцарією

Збірна Швейцарії приймала у рідних стінах команду Іспанії у рамках матчу п’ятого туру групового етапу Ліги націй УЄФА сезону-2020/21.

Зустріч пройшла у Базелі на стадіоні Санкт-Якоб Парк та завершилася з рахунком 1:1.

У середині першого тайму господарі поля шокували підопічних Луїса Енріке, відкривши рахунок у зустрічі. Емболо відпасував у штрафну на Фройлера, а той завдав точного удару у дальню дев’ятку.

Хорошу нагоду зрівняти на 38-й хвилині отримав Фабіан Руїс, але голкіпер швейцарців Янн Зоммер зробив хороший сейв.

Перед свистком на перерву Фурія Роха почала штурмом брати ворота Зоммера. Спершу у кут воріт цілився Оярсабаль, але Зоммер впорався, а Ферран Торрес згодом пробив вище поперечки.

На 89 хвилині гри іспанцям вдалося зрівняти рахунок.

Склади команд

Швейцарія: Соммер, Фернандес, Ельведі, Аканджі, Родрігес, Шакірі, Джака, Фройлер, Цубер, Емболо, Сеферович.

Іспанія: Сімон, Регілон, Пау Торрес, Рамос, Роберто, Бускетс, Меріно, Дані Ольмо, Руїс, Торрес, Оярсабаль.

17 листопада збірна Швейцарії зустрінеться з командою України в рамках шостого туру Ліги націй. Гра відбудеться у Люцерні.