Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ірину Білик покликав заміж шанувальник

Співачка Ірина Білик отримала пропозицію руки та серця від шанувальника. Це сталося просто під час концерту у Львові.

Як Ірині Білик зробили пропозицію

На відео, що опублікувала співачка у своєму Instagram, чоловік виходить до неї на сцену, дарує великий букет троянд і стає на коліно. Публіка в залі шаленіє та підтримує сміливця оплесками.

– Ти станеш моєю дружиною? – питає шанувальник, простягуючи зірці коробочку з каблучкою.

У відповідь співачка зазначила, що хотіла б мати такого чоловіка, але вони зовсім незнайомі. Водночас, Білик зауважила, що їй приємно бачити його на своїх концертах.

Зараз дивляться

– Це буде дуже неправильно сказати людині, яка мене любить, і яка мені теж подобається, ні, – відповіла артистка.

На цій інтризі відео обривається, а в підписі до публікації Ірина Білик питає поради в шанувальників і цікавиться, чи варто виходити заміж наосліп. Проте, чим завершилася історія освідчення, прояснилося завдяки відвідувачам концерту.

– Вона сказала, що він буде для неї особливим фанатом, за якого вона можливо колись вийде заміж, але віртуально. Вона його не образила, бо хлопець постарався, – прояснила ситуацію одна з коментаторок.

Що відомо про фаната Ірини Білик

У коментарях люди пишуть, що шанувальник, який зробив пропозицію співачці, ходить на всі її концерти. Його звати Микола Онищук, а на його сторінці в Instagram є спільні фото з улюбленою зіркою.

Нагадаємо, раніше Ірина Білик переспівала українською свій хіт Мы будем вместе, присвячений колишньому чоловіку – хореографу Дмитру Дікусару, що нині боронить Україну в лавах ЗСУ.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-15 12:54:16