Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ірина Сопонару вперше розповіла про весілля з іноземцем

Українська акторка Ірина Сопонару, яка нещодавно вийшла заміж за британця Ріса, поділилася подробицями їхнього весілля.

Ірина Сопонару розповіла про весілля з іноземцем

Акторка зізналась, що святкування відбулося у травні цього року в Києві. Привітати пару з одруженням прийшло близько 70 гостей.

Організацією весілля займалася подруга Ірини, а всі фінансові питання закривав Ріс, новоспечений чоловік акторки.

Зараз дивляться

– Весілля було скромне, звичайне. Було до 70 людей. З гостей були мої колеги, все моє оточення, переважно коміки. Не було жодного стресу. Моя подруга займалася організацією. Все було дуже спокійно. Воно так швидко промайнуло. Один вечір святкували. Наступного дня вдома ходила в фаті, бо я не находилася в ній, – поділилася Сопонару.

Для важливої події Ірина та Ріс обрали вбрання від українських дизайнерів. За вечір акторка змінила дві сукні. Наречені попросили гостей не дарувати їм квіти, а замість цього зробити донат на потреби тварин в українських притулках.

Коханий акторки поділився, що запрошував на весілля рідних із Великої Британії, однак вони не змогли приїхати з міркувань безпеки. Саме тому пара вирішила, що пізніше влаштує ще одне святкування на батьківщині Ріса.

– Я запросив близько 40 людей з Великої Британії, але прийшла лише одна. Бояться. Навіть сім’я не прийшла. Проблеми безпеки. Ми зробимо щось в Англії дещо згодом, щоб відсвяткувати з ними, – додав Ріс.

Зазначимо, що Ріс освідчився Ірині у травні минулого року. Закохані розписалися 5 травня цього року у Чернівцях, а весілля зіграли дещо пізніше.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-25 12:19:18