Україна і світ

Ірина Луценко та заступник голови АП Ковальчук подали у відставку

Ірина Луценко та заступник голови АП Ковальчук подали у відставку

Перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, який також очолював передвиборчий штаб Петра Порошенка, подав у відставку. Звільнить свою і представниця президента у парламенті Ірина Луценко.

Джерела повідомляють, що таке рішення Ковальчук прийняв після того, як Верховна Рада призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, передає “Українська правда”.

“У четвер було призначено дату інаугурації нового президента на 20 травня. Тож Ковальчук вирішив піти у відставку,” – зазначив співрозмовник видання.

Проте, за його словами, Ковальчук йти з політики не збирається і розглядає кілька пропозицій щодо участі в парламентських виборах. На своїй посаді чиновник відповідав взаємодію АП з Кабінетом міністрів і регіонами.

Ірина Луценко про свою відставку оголосила офіційно під час засідання паралменту. 

“Сьогодні фактично останній пленарний тиждень, закінчуються мої повноваження як представниці президента Порошенка в парламенті. Я сьогодні подала заяву президенту України Петру Порошенку з тим, щоб він звільнив мене з цієї посади”, — заявила Луценко 17 травня. 

Новина доповнюється. 

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2019