Україна і світ

Іран погрожує завдати ракетного удару по військових базах США у Перській затоці

Командувач Повітряно-космічними силами Корпусу вартових ісламської революції Амір Алі Хаджізаде заявив про готовність його країни до “повноцінної війни”

Джерело: 112.ua

Командувач Повітряно-космічними силами Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Амір Алі Хаджізаде пригрозив Вашингтону можливістю ракетного удару по військових базах США у Перській затоці. Про це повідомляє Deutsche welle із посиланням на іранське агентство Tasnim.

Новини за темою: Атаки на нафтові заводи в Саудівській Аравії: Іран відкинув звинувачення США

“Кожен має знати, що американські військові бази і авіаносці, які розташовані в радіусі 2 тисяч км від Ірану, перебувають у межах досяжності наших ракет”, – заявив іранський бригадний генерал Хаджізаде.

За його словами, іранські ракети були “приведені в повну бойову готовність” і націлені на американські військові бази в Катарі, ОАЕ і Оман після того, як Іран збив американський дрон над Ормузькою протокою у червні.

Новини за темою: Держсекретар США Помпео звинуватив Іран в атаці на нафтові заводи в Саудівській Аравії

Також Хаджізаде акцентував увагу на готовності його країни до “повноцінної війни”.

Дрон типу Navy MQ-4C Triton був збитий 19 червня в міжнародному повітряному просторі над Ормузькою протокою іранської ракетою класу “земля-повітря”.  США стверджують, що американські літаки не заходили в цей час в повітряний простір Ірану.

Проте Іран заявив про наявність доказів порушення безпілотником його повітряного кордону.

Пізніше представники США підтвердили, що американський дрон дійсно був збитий, але в міжнародному повітряному просторі над Ормузькою протокою.

Трамп назвав збивання дрона великою помилкою Ірану. США пообіцяли, в якості відплати, завдати військового удару по трьох іранських цілях, але скасували реалізацію цих планів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close