Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

iPhone 13 оснастять головною фішкою Apple Watch 5

Нові iPhone 2021 року можуть отримати функцію постійно увімкненого дисплея. Технологія не нова – вперше в пристроях Apple аналогічна технологія з’явилася в Apple Watch 5.

Про це повідомив інсайдер Марк Гурман, додавши, що телефони отримають подовжений час автономної роботи, меншу виїмку на екрані для датчиків, поліпшену технологію запису відео і підтримку оновлення зображення з частотою в 120 Гц.

Майбутні флагмани обладнають новим чипсетом від Apple – A15.

Це не перший випадок, коли в мережу просочується інформація про функцію постійного увімкнення екрана. Раніше інсайдер Макс Вайнбах уже повідомляв, що Apple може використовувати такі самі низькотемпературні полікристалічні оксидні (LTPO) панелі, що і в годинниках Apple Watch.

Завдяки цим панелям споживання заряду батареї практично не використовується, коли вмикається екран.

Також Гурман додав, що Apple планує анонсувати нові MacBook Pro цієї осені, а виробництво ноутбуків заплановано на третій квартал цього року.

Інші новинки від Apple

Компанія випускає нові девайси не тільки восени – в липні Apple представила новий аксесуар для iPhone 12 – MagSafe Battery Pack. Це павербанк, який кріпиться за допомогою магнітів до задньої панелі смартфона.

Завдяки функції бездротової зарядки цей пристрій може працювати без підключення до роз’єму Lightning.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-19 12:51:23