Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Instagram не відтворює звук в Stories – як розв’язати проблему

Instagram випустила оновлення для свого додатку в App Store заради усунення помилок. На пристроях з iOS 15 зник звук в розділі Stories.

Проблема торкнулася власників iPhone ще з першої бета-версії нової ОС. Користувачі мережі почали масово скаржитися на помилку в Instagram.

Facebook оперативно оновила додаток заради усунення ще однієї проблеми, з якою зіткнулися власники новеньких iPhone 13. Через змінену форму вирізу на верхній частині екрану деякі значки зображалися некоректно.

Незабаром Apple перевірятиме сумісність додатків з новими флагманами, і творці додатків почнуть поступово вводити зміни в сервіси.

Експерти відзначили, що нова версія Instagram виправила обидві проблеми. Власникам iPhone рекомендується оновити програму.

Якщо це не допоможе, необхідно виконати наступні дії:

  • Знайти публікацію з відео на потрібній сторінці, увімкнути відео і натиснути на іконку звуку в нижньому правому куті. Після цього в Stories відтворюватиметься звук;
  • Вимкнути беззвучний режим за допомогою фізичної кнопки.

Завантажити безкоштовно останню версію Instagram для iPhone можна в магазині App Store.

Нагадаємо, що соцмережа планує внести величезні зміни в роботу додатків. Незабаром користувачі зможуть додавати цікаві акаунти в окремий список, щоб потрібний контент з’являвся перед іншими публікаціями.

Список отримав назву Обране, і в нього можна додати до 30 сторінок. Поки функція знаходиться на стадії тестування, і через деякий час може з’явитися на пристроях користувачів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-27 11:30:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин