Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Інна Мірошниченко розповіла про успіхи в усиновленні другої дитини

Адвокатка та блогерка Інна Мірошниченко поділилася своїми успіхами в процесі усиновлення другої дитини. Знаменитість зазначила, що це важливий крок, і він викликав у неї бурхливі емоції.

Інна Мірошниченко про успіхи в усиновленні другої дитини

Так, в Instagram блогерка опублікувала фото документа – це висновок, який наближає зіркову родину до довгоочікуваного поповнення. Наступний крок – це дочекатися формування справи та постановки на облік. Після цього Інна отримає право шукати дитину для сім’ї.

Фото: Інна Мірошниченко/Instagram

– Сьогодні отримала висновок про те, яку дитину ми можемо взяти в сім’ю. Забрала висновок, сіла і розплакалася від того, що все ближче і ближче. Знали б люди, як довго йдуть батьки-усиновителі до зустрічі, тоді б “усиновлений” перестало б бути тавром, – поділилася своїми думками Мірошниченко.

Раніше Інна розповіла, що стикалася з хейтом на тлі усиновлення. Адвокатка заявила, що негатив у бік відомих людей – це звична справа, але хейт був також і через поповнення в родині.

Зараз дивляться

Нещодавно й Тімур Мірошниченко відверто заговорив про процес усиновлення. Ведучий вказав на проблеми цієї можливості в країні, але й зауважив, що на шляху до поповнення сім’ї траплялися й хороші люди. Шоумен підсумував, що він не давав хабарів, щоб прискорити усиновлення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 12:46:13