Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Інфляція в США показала найвищий рівень майже за 40 років

Останні дані показують, що за рік на листопад ціни в країні зросли на 6,8%. Людям тепер більше доводиться витрачати на продукти харчування та опинятися від інших покупок.

Ціни на бензин підскочили на 6,1%. Також зросли в ціні вартість старих автомобілів та їх оренда.

При цьому щомісячний темп зростання цін трохи знизився – на 0,8% порівняно з 0,9% у жовтні.

Аналітики відзначають, що споживчі ціни найшвидшими темпами зростають із червня 1982 року. Але це найбільше відчувається серед тих, хто має найнижчі доходи.

Інфляція, що росте, також чинить тиск на президента Джо Байдена, який намагається прийняти законопроект про соціальні витрати на суму 1,9 трильйона доларів.

Раніше Байден пообіцяв зробити боротьбу з інфляцією своїм пріоритетним завданням. Він зробив кроки для полегшення здійснення постачання, включаючи зміну правил для транспортних операторів. Але тепер його увага зосереджена і на Федеральній резервній системі (ФРС).

Зростають чутки про те, що ФРС скоротить щомісячну підтримку купівлі облігацій швидше, ніж планувалося, що підготує ґрунт для можливого підвищення процентних ставок наступного року.

Раніше повідомлялося, що американські фірми у 2022 році мають намір підвищити зарплати максимальними темпами з часів Великої рецесії на тлі нестачі кваліфікованих кадрів та рекордної за три десятиліття інфляції.

Підприємства розраховують підвищити оплату праці своїх працівників на 3,9%.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-11 10:40:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин