Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Інфекційне відділення 2-ї міської лікарні переповнене хворими

Інфекційне відділення 2-ї міської лікарні переповнене хворими

Інфекційне відділення 2-ї міської лікарні у Чернігові – переповнене. Про це сказала його завідувачка Світлана Ворона, повідомляє Суспільне.

З її слів, у відділенні стаціонару – 60 ліжко-місць, а станом на сьогоднішній ранок – 78 пацієнтів. 52 з них – хворі на коронавірус.

Нардеп 8-го скликання Олександр Кодола напередодні записав відео із стаціонару 2-ї чернігівської лікарні. Він підтвердив, що 11 днів перебуває в інфекційному відділенні 2-ї міської лікарні Чернігова. Медзаклад визначений лікарнею першої хвилі.

«Відділення розраховане на 60 місць, наразі воно переповнене і тут більше 90. Хвороба серед нас і вона небезпечна», – розповів Кодола.

За словами завідувачки відділенням Світлани Ворони, інфекційне дійсно переповнене.

Ліжко-місць тут 60, а хворих на сьогоднішній ранок – 78, 52 з них мають діагноз коронавірус. Міське управління охорони здоров’я звернулося до Міністерства. Просять дати дозвіл приймати пацієнтів з COVID-19 у лікарні №3 та законтрактувати її.

За час пандемії у Чернігові на коронавірус перехворіли 70 медиків. Станом на сьогодні хворих медиків немає, сказав Владислав Кухар.

Фото — з мережі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.09.2020