Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Індустріальні парки Білої Церкви до кінця року звільнені від земельного податку

У Білій Церкві на Київщині міська влада вирішила звільнити індустріальні парки від сплати земельного податку з 1 квітня до кінця поточного року. Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Це робить Білу Церкву вже третім муніципалітетом в Україні, який вирішив в такий спосіб сприяти розвитку економічної активності в громаді. Право знижувати до нуля земельний податок громади отримали в липні 2022 року після того, як набули чинності ініційовані мною закони про податкові та митні стимули для індустріальних парків. Раніше аналогічні рішення ухвалили Львів і Вінниця, – нагадав нардеп.

За його словами, ці три міста – лідери з розвитку індустріальних парків, тому їхній досвід буде корисним для інших міст.

Наразі в індустріальному парку Біла Церква закінчились місця у збудованих приміщеннях. Вони зайняті промисловими підприємствами, тому оператор будує нові уже під замовлення конкретних інвесторів.

Зараз дивляться

У липні 2022 року президент Володимир Зеленський підписав закони №5688 та №5689, які передбачають податкові та митні стимули для індустріальних парків, які Верховна Рада затвердила 21 червня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Дмитро Кисилевський

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-05 16:50:07