Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Індія призупинила експорт Covid-вакцини Covishield

Індія зупинила постачання вакцини проти коронавірусу від фармацевтичної компанії Covieshild за кордон, щоб задовольнити власні потреби у препараті.

Вакцинація

У міністерстві закордонних справ Індії наголосили, що це лише тимчасовий крок. Попередньо обмеження триватимуть до кінця квітня.

Ці дії торкнуться близько 190 країн світу, які мають отримати вакцину від коронавірусу в рамках Covax. Це ініціатива ВООЗ, завдяки якій організація намагається забезпечити рівний доступ до препарату в усіх країнах.

Станом на кінець березня Індія експортувала в інші країни понад 60 млн доз препарату. Переважно йдеться про ліцензований аналог вакцини Oxford-AstraZeneca. Зокрема вакцинація в Україні проходить індійським препаратом.

Вакцина проти коронавірусу

Фармацевтична компанія AstraZeneca оновила дані щодо ефективності своєї вакцини проти коронавірусу. У компанії заявили, що препарат ефективний на 76%.

Раніше дослідники повідомляли, що вакцина проти коронавірусу AstraZeneca ефективна на 79%. Попри нові дані досліджень, препарат все так же захищає на 85% людей похилого віку від можливості захворіти на коронавірус.

Джерело: BBC

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-25 10:36:07