Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Інді-гурт LILOVIY наживо презентує в Чернігові альбом про кохання “Тільки рай” на вірші Юрія Іздрика

Інді-гурт LILOVIY наживо презентує в Чернігові альбом про кохання “Тільки рай” на вірші Юрія Іздрика

2 серпня на Зеленій Сцені Чернігова відбудеться концерт інді-гурту LILOVIY, на якому гурт презентує свій новий альбом “Тільки рай”, який вийшов 3 липня. Це EP з 5 пісень, які об’єднує інтимна лірика Юрія Іздрика – культового українського прозаїка та поета. Не зважаючи на те, що всі пісні різні за характером, в кожній присутня історія кохання.

Це буде дійсно унікальний виступ – спільна двогодинна програма гурту LILOVIY та Юрія Іздрика. Вибуховий коктейль з віршів, музики, пристрасті та магії! Таке неможливо пропустити!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зелена Сцена 2020 розпочинає сезон

Олена Ковернік: “Для мене цей альбом –  звернення до таких понять, як кохання, час. Все наше життя складається з ритуалів, які наповнюють нас сенсом. За їх допомогою людина організовує свій особистий простір і творить. Наш мініальбом – це відображення наших ритуалів від першої композиції “Тільки рай”, яка  символізує створення героями персонального Едему, до  останньої  “Сонце за вікнами” – своєрідної мантри, за допомогою якої ми  звертаємось до світла, що його прагнемо…

Юрій Іздрик – про альбом “Тільки рай”: ”Група “Ліловий” – це гурт, який мені дуже подобається. У них дуже вигадлива та якісна музика, вони відчувають, вслухаються, не ігнорують внутрішню мелодику вірша, що дуже рідко буває”.

Послухати альбом “Тільки рай” можна за посиланням.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

31.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова