Україна і світ

Інавгурація Зеленського відбуватиметься із суттєвими відхиленнями від традиційного сценарію, – Держохорона

Жодна із “фішечок” штабу Зеленського щодо проведення інавгурації поки що не порушує вимог до безпеки

Джерело: 112.ua

Інавгурація Зеленського відбуватиметься із суттєвими відхиленнями від традиційного сценарію, - Держохорона

Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського відбуватиметься із суттєвими відхиленнями від традиційного сценарію. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив начальник Управління Держохорони України Валерій Гелетей.

“Є багато вимог до Управління державної охорони, але ми будемо зважати на ці вимоги, і все те, що лягає на плечі державної охорони, я думаю, що ми будемо виконувати максимально на високому і професійному рівні. Але зміни (в порядку інавгурації, – ред.) є, і ці зміни суттєві”, – зазначив він.

При цьому Гелетей додав, що наразі від жодної із “фішечок” штабу Зеленського щодо проведення інавгурації державна охорона не відмовилася.

“Ми не погодимося, якщо це буде стосуватися питань безпеки. Тут позиція принципова, але поки що все виконується і немає невирішених питань”, – резюмував він.

112.ua

Нагадаємо, інавгурація Володимира Зеленського відбудеться 20 травня. Початок урочистостей заплановано на 10:00 у будівлі Верховної Ради.

Раніше у поліції анонсували введення обмеження на рух транспорту в центрі міста. Перелік вулиць тут.

Сьогодні ж, за інформацією ЗМІ, у будівлі Верховної Ради відбудеться репетиція інавгурації новообраного президента.

Які повноваження матиме Володимир Зеленський після складання присяги українському народу в нашому великому матеріалі за посиланням.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua