Україна і світ

Інавгурація дозволить закінчити період невизначеності в Україні, – штаб Зеленського

У штабі зазначили, що призначення інавгурації на будній день “створить ряд труднощів для киян та іноземних делегацій”

Джерело: 112.ua

Інавгурація дозволить закінчити період невизначеності в Україні, - штаб Зеленського

Рішення Верховної Ради про призначення дати інавгурації Володимира Зеленського дозволить завершити період невизначеності для України. Про це повідомляє прес-служба Зеленського.

“Рішення Верховної Ради про призначення інавгурації Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня, допоможе закінчити період невизначеності для України. Депутати все ж змогли показати результат. Нехай їхнє рішення і спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких вдалося б уникнути, якби інавгурація відбулася у вихідний день”, – йдеться в заяві штабу Зеленського.

У той же час команда Зеленського висловлює надію, що в подальшому парламент буде приймати необхідні для країни рішення швидше, ніж у випадку з призначенням дати інавгурації.

Раніше Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00. Проект постанови № 10270-2 позафракційного депутата Віталія Купрія з датою 20 травня підтримали 315 народних депутатів.

Джерело: www.112.ua