Україна і світ

Ім’я нового прем’єр-міністра стане відомим 29 липня, – Арахамія

Арахамія заявив, що в новому складі Кабміну точно буде одна людина зі старого складу

Джерело: 112.ua

Ім'я нового прем'єр-міністра стане відомим 29 липня, - Арахамія

Ім’я нового прем’єр-міністра України стане відомим 29 серпня, у день першого засідання нового парламенту 9-го скликання. Про це заявив журналістам обраний народний депутат від партії “Слуга народу” у Верховній Раді 9-го скликання Давид Арахамія, трансляцію вів телеканал “112 Україна”

“29-го. Я думаю, що 29-го всі дізнаються дуже багато. Буде багато новин, ви не будете встигати їх постити”, – сказав Арахамія, відповідаючи на питання про те, коли буде відомо ім’я прем’єра.

Новини за темою: Кабмін затримав містам виплату 10 мільярдів грн на соціально-економічний розвиток на прохання Богдана, – джерела

Крім цього, Арахамія заявив, що в новому складі Кабміну будуть деякі люди зі старого.

Новини за темою: “Голос” відмовився від посади віце-спікера Ради, – заступник голови партії Юрчишин

“Хтось залишиться. Коли говориш якусь прізвище цієї людини потім треба жаліти, тому що три дні і його там. Я точно знаю, що один чоловік 100%… Зараз всі мають шанси, але один чоловік точно буде”, – заявив Арахамія. 

Як повідомлялося, перше засідання Верховної Ради нового скликання відбудеться 29 серпня. Таке рішення прийняли під час засідання підготовчої групи 9 серпня. Також на перше офіційне засідання нової Верховної Ради планують запросити понад 60 гостей.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua