Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Імпічмент Трампу: екс-президент висловив незадоволення роботою свого захисту

Колишній президент США Дональд Трамп висловив невдоволення виступом свого адвоката Брюса Кастора, який очолює його команду захисту у процесі імпічменту, в перший день слухань у Сенаті США.

Екс-голова Білого дому підвищував свій голос та майже перейшов на крик, коли Кастор намагався зрозуміти сутність аргументів своєї ж команди захисту.

Союзники Трампа також були здивовані, коли адвокати в останній момент внесли зміни у свої виступи.

У Сенаті Брюс Кастор виступив зі сплутаною аргументацією під час розгляду питання про відповідність судового слухання з імпічменту колишнього президента нормам чинної Конституції. Юрист схвально висловився на адресу окремих сенаторів, що підтримували конституційність цього процесу, але водночас заявляв, що Сенат не повинен проводити судовий розгляд.

Окрім того, на засіданні адвокат Трампа залякував законодавців та заявив, якщо Трампа покарають, у країні прокотиться хвиля імпічментів та згадав про колишнього генпрокурора часів Обами Еріка Холдера, зазначивши, що того теж може чекати подібне покарання.

Один із радників Трампа висловив нерозуміння підсумками першого дня слухань. Він припустив, що Трампу може загрожувати серйозна небезпека, оскільки той не зміг залучити висококваліфікованих юристів.

Процедура імпічменту

Сенат США визнав імпічмент Трампа конституційним. 56 сенаторів США проголосували за те, що процедура не суперечить Конституції. Проти висловилось 44 представники.

Попри заклики деяких республіканців припинити розгляд, шестеро сенаторів від цієї партії проголосували разом із демократами.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-10 06:28:02