Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Імміграція та трансгендери в армії США: Байден планує скасувати низку указів Трампа

Демократ Джо Байден планує серйозно переглянути укази, ухвалені президентом США Дональдом Трампом протягом 2016-2020 років.

За даними американських ЗМІ, після вступу на посаду Байден скасує велику частину президентських постанов.

На думку експертів, поки що плани Джо Байдена збігаються з його передвиборчою програмою.

Імміграція та трансгендери в армії США: Байден планує скасувати низку указів Трампа

Найближчі плани Джо Байдена

  1. Відновлення членства у Паризькій кліматичній угоді (Дональд Трамп підписав указ про вихід з угоди через неефективність та вибірковий підхід до виконання пунктів угоди).
  2. Відновлення членства у ВООЗ (Дональд Трамп підписав указ про підготовку до виходу з організації через зв’язки з Китаєм та можливу причетність до приховування фактів, пов’язаних з коронавірусом).
  3. Скасування заборони на імміграцію з багатьох мусульманських країн (Дональд Трамп обмежив кількість країн, громадянам яких дозволено приїздити до США, в основному – це країни-спонсори тероризму).
  4. Скасування заборони на службу в армії США трансгендерам (Дональд Трамп скасував попередній указ Барака Обами, пояснивши це пріоритетністю армії перемагати і захищати, а не витрачати колосальні кошти на медицину для окремих категорій солдатів).

Решта пунктів програми Джо Байдена вимагатимуть підтримки Сенату.

За офіційними даними, ще жоден американський штат не сертифікував переможця у виборах президента, підрахунок голосів триває.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-08 10:43:10