Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ілон Маск розкрив подробиці про майбутній пікап Cybertruck: одну деталь можна викинути

Мільярдер Ілон Маск розкрив подробиці про майбутній електрокар Cybertruck від Tesla. За словами глави компанії, пікап оснащуватимуть дзеркалами заднього виду, але їх легко можна буде зняти.

Один з користувачів Twitter зазначив, що майбутній Cybertruck “виглядає дивно” з бічними дзеркалами.

– Вони необхідні в авто за законом, але власники зможуть їх з легкістю демонтувати, — заявив Маск.

Обговорення Cybertruck почалося в мережі через фото пікапа з дзеркалами заднього виду. Коли Маск вперше представляв авто в листопаді 2019 року, цього компонента не було.

Дзеркала є юридичною вимогою Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), але агентство натякнуло, що майбутнє законодавство може дозволити деяким транспортним засобам покладатися виключно на камери.

Нагадаємо, що виробництво Cybertruck мало розпочатися у 2021 році, але в серпні на сайті Tesla з’явилося повідомлення про можливість попереднього замовлення “ближче до 2022 року”.

Зараз для виробника авто настали не найкращі часи. У вересні глава Tesla Ілон Маск попросив співробітників працювати старанніше, щоб компенсувати затримки в постачаннях попереднього фінансового кварталу. На думку мільярдера, це чудовий спосіб підвищити рівень прибутку.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-20 16:33:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин