Україна і світ

Ілон Маск похвалив Netflix за звільнення працівників, незадоволених контентом

Будівельні матеріали м.Ніжин

Ілон Маск похвалив Netflix за нещодавні репресії проти співробітників, які бунтують. Раніше глава Tesla заявляв, що сервіс неможливо дивитися через прогресивний контент.

На початку травня Netflix розіслав співробітникам повідомлення, у якому заявляється, що якщо працівників ображає контент на просторах сервісу, вони можуть звільнитися.

Таке рішення компанії з’явилося після того, як співробітники пригрозили покинути Netflix – все через стендапи коміка Дейва Шаппелла, в яких критикуються ЛГБТК-спільноти. Цей контент зараз у відкритому доступі на платформі, з чим не згодні працівники.

Нова політика Netflix під назвою Художнє вираження передбачає відмову від цензури конкретних артистів, навіть якщо співробітники вважають контент поганим.

Скандал прокоментував Маск.

– Гарне рішення від Netflix, – заявив мільярдер у Twitter.

Це повідомлення суперечить іншим висловлюванням Ілона. У квітні він критикував Netflix за потурання прогресивним співробітникам, що шкодило якості контенту.

– Вірус, який прокинувся, робить Netflix нестерпним для перегляду, – заявив Маск у квітні.

Раніше сам глава Tesla заявляв про бажання придбати Twitter, щоб зробити його доступним для кожного. Він пообіцяв послабити модерацію, щоб дозволити користувачам висловлювати будь-які думки.

Илон Маск
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-16 17:21:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин