Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ілон Маск опублікував топ-7 улюблених аніме

Генеральний директор Tesla Ілон Маск опублікував список аніме, яке він рекомендує переглянути.

14 жовтня Маск написав в Twitter, що йому подобається популярна відеогра Genshin Impact, а користувачі мережі запитали, яке аніме обов’язково потрібно переглянути на його думку.

Мільярдер часто відповідає своїм шанувальникам, і це питання не стало винятком. Маск склав список з семи аніме-фільмів і серіалів.

В першу чергу, глава Tesla і SpaceX є інженером, і дуже любить естетику кіберпанку. Він порадив культові Євангеліон і Привид в броні. Він також згадує фільми студії Ghibli Віднесені привидами та Принцесу Мононоке, а також романтичний мультфільм Макото Сінком Твоє ім’я. Маск також любить роботи, в яких сюжет буває складним для розуміння — він порадив аніме-серіал Зошит смерті, а також Сталевий алхімік.

Всі ці картини вже давно вважаються культовими в усьому світі.

Під списком Ілона інші користувачі мережі почали активно обговорювати любов мільярдера до японської мультиплікації, а також писали свої варіанти для тих, хто тільки знайомиться зі світом аніме.

Маск любить не тільки японські мультики, але собак — минулого місяця він показав своє нове цуценя породи Сіба-іну на прізвисько Флокі. Після публікації фото, вартість окремих криптовалют різко зросла. Фото нового члена сім’ї Маск показав в Twitter.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-15 15:59:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин