Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ілон Маск готовий повернути Трампа до Twitter, але за однієї умови

Ілон Маск заявив, що дозволить колишньому президентові США Дональду Трампу повернутися до Twitter, якщо угода про придбання соцмережі буде успішною.

Про це глава Tesla розповів у інтерв’ю Financial Times на конференції Future of the Car. Його запитали за довічне блокування соцмереж для окремих людей, і Маск згадав Трампа та обмеження, накладені на нього.

– Я поки не володію Twitter, тому немає гарантій для зняття обмеження для Дональда, – заявив глава SpaceX.

Колишнього президента США забанили у Twitter без можливості створення інших облікових записів через 3 дні після штурму Капітолію, що відбувся 6 січня 2021 року. Трампу обмежили доступ через ризик подальшого підбурювання насильства.

Проте Дональд не сидів без діла – його компанія Trump Media & Technology Group створила свою соцмережу під назвою Truth Social. На тлі новин про можливе зняття обмежень у Twitter через покупку соцмережі Ілона Маска, Трамп не розглядатиме пропозиції щодо повернення.

Дональд заявив, що кількість користувачів Truth Social зростає і що платформа набагато краща, ніж Twitter.

Наприкінці квітня стало відомо, що Ілон Маск прийняв пропозицію про придбання Twitter за $44 млрд. На цей крок він пішов через бажання змінити соцмережу – зробити її вільнішою, послабити модерацію, а також викорінити ботів у межах сервісу.

Ілон Маск готовий повернути Трампа до Twitter, але за однієї умови
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 10:54:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин