Місто і регіон

Ігноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життям

Ігноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життямНаприкінці 2017-го року майже всі зупинки в місті Ніжині замінили на нові. Точніше на новий каркас без даху і бокових стінок. Минає вже третій місяць зими, а скляні стінки так і не з’являються. Та як повідомляють виконавці робіт, застеклити зупинки буде можливим при наявності стабільної плюсової температури.

Та проблема навіть не в цьому. На вулиці Об’їжджа було змінено розміщення зупинки: тепер вона стоїть паралельно до меморіалу воїнів-афганців Ніжинщини.

Що ж вчиняють ніжинці? Ризикуючи своїм життям, без остраху, вони переходять дорогу, долаючи близько 20 метрів. Зазначимо, що поряд знаходяться пішохідні переходи, які розділяє центральна алея міста. Але навіть і при їх наявності – це дуже небезпечний відрізок дороги: в рік там трапляється більше трьох ДТП.

Ігноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життям Ігноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життямІгноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життям

Журналісти «Нежатин» вирішили прослідкувати поведінку громадян. І дійсно, як тільки зупиняється автобус, ніжинці виходять з нього, і відразу ж переходять дорогу. Роблять це і школярі, і люди похилого віку. Дану ситуацію треба негайно виправляти!

За коментарем ми звернулись до начальника транспортного відділу Віктора Карпенко. Він пояснив, що план вже є – це проект «Реконструкція транспортної розв’язки». На вказаному перехресті вулиці Шевченка з вулицею Об’їжджа передбачається влаштування кругової транспортної розв’язки в одному рівні. Звичайно облаштований буде і пішохідний перехід, що забезпечуватиме безпеку руху.

Ігноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життям

Втілення проекту почнеться з настанням стабільної плюсової температури, а отже навесні або на початку літа.

Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
21.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи