Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Ігнорування карантину, громади та місцевої влади: «Рідний дім» влаштовує концерт в Прилуках ВІДЕО

Ігнорування карантину, громади та місцевої влади: «Рідний дім» влаштовує концерт в Прилуках ВІДЕО

Попри заборону масових заходів у Прилуках одна з політичних сил планує проводити так звану «презентацію команди». Принаймні такі афіші з`явилися в соцмережах. Прилучани обурюються і звертаються до міської ради.

Втім, у міськраді кажуть, що дозволу на проведення заходу вони не давали. Ба більше – рішенням техногенної комісії подібні зібрання заборонені в Прилуках.

Лист про заборону проведення заходу міська рада направила представникам політичної партії. Однак зібрання все одно планують проводити. Цю інформацію підтвердив Артем Рожко, який входить до прилуцької команди даної політсили.

Будь-які масові заходи в цей період – це ризик сплеску захворювання в регіоні, каже головна лікарка місцевої лікарні Яна Погоріла . За її словами, епідеміологічна ситуація в Прилуках на сьогоднішній день дуже небезпечна. Медики спільно з міською владою намагаються стримати розовсюдження інфекції всіма силами.

Подібні презентації політичної партії, з порушеннями карантину пройшли вже в багатьох містах області і викликали обурення місцевого населення. На організаторів поліція регулярно складає протоколи.

За матеріалами телеканалу «Прилуки»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.08.2020