Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ICU починає розміщення нового фонду облігацій на 500 млн грн

Група ICU починає розміщення нового закритого недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду облігацій Інвестиційний капітал – Фонд облігацій II з розміром емісії 500 млн грн. Його інвесторами можуть бути фізичні та юридичні особи.

Стратегія фонду передбачає отримання стабільного доходу шляхом інвестування в інструменти з фіксованою дохідністю: державні, муніципальні та корпоративні облігації українських емітентів, а також депозити.

Фонд націлений на захист коштів вкладників від інфляції, а мінімально запланованою прибутковістю фонду є показник Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб, розрахований на 12 місяців (UIRD).

Стратегія також передбачає можливість інвестування у валютні інструменти для підвищення прибутковості під час зростання девальваційних очікувань.

– Зниження ставок за депозитами змушує інвесторів шукати нові інвестиційні рішення. ICU пропонує широкий спектр фінансових продуктів.

Фонд облігацій з консервативною стратегією інвестування є найбільш оптимальним рішенням з точки зору співвідношення дохідності та ризику для будь-якого інвестора, – повідомив керівник локальних активів групи ICU в Україні Григорій Овчаренко.

Він підкреслив, що такий підхід добре зарекомендував себе в умовах кризи.

Новий фонд Інвестиційний капітал – Фонд облігацій II далі втілюватиме стратегію інвестицій в інструменти з фіксованою дохідністю, яку ICU успішно використовує вже 15 років.

З 2006 по 2011 рік під управлінням компанії знаходився облігаційний фонд ЗНПІФ Інвестиційний Капітал II, вартість чистих активів на одну акцію якого за цей період збільшилася в 3,9 раза, а середньорічна дохідність становила 27%.

У 2011 році почав свою роботу ЗНПІФ Інвестиційний капітал – Фонд облігацій, який наразі є найбільшим публічним фондом в Україні з активами понад 250 млн грн.

З початку діяльності вартість інвестиційного сертифіката фонду виросла в 10 разів, а середньорічна дохідність досягла 30,26%. Це найкращий показник серед облігаційних інвестиційних фондів в Україні. Термін діяльності фонду завершиться у квітні 2021 року.

Довідка

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

Заснована у 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад $500 млн. Засновники ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

ICU запустила першу в Україні онлайн-платформу для торгівлі ОВДП в реальному часі

Фінансова група ICU запустила платформу ICU Trade, яка дозволяє інвесторам купувати та продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) онлайн з миттєвими гарантованими розрахунками.

Платформа істотно спрощує процес інвестування в ОВДП та складається з двох основних елементів: інформаційного сайту online.icu і торгової системи ICU Trade.

Фінансова група ICU запустила платформу ICU Trade, яка дозволяє інвесторам купувати та продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) онлайн з миттєвими гарантованими розрахунками.

Платформа істотно спрощує процес інвестування в ОВДП та складається з двох основних елементів: інформаційного сайту online.icu і торгової системи ICU Trade.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-11 12:59:33