Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хвороба Альцгеймера: препарат для підвищення потенції захищає від деменції

Нове дослідження свідчить, що лікарський засіб, більше відомий за назвою віагра, знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера майже на 70%.

Це показав скринінг даних понад 7 млн пацієнтів.

Американські медики під керівництвом Фейсюн Чена з клініки Клівленда намагалися знайти ліки для лікування хвороби Альцгеймера серед уже схвалених препаратів.

Вони проаналізували 1 600 препаратів. Найсильнішу кореляцію продемонструвала віагра. Вони з’ясували, що цей препарат може бути ефективним при лікуванні хвороби Альцгеймера.

Проаналізувавши базу даних страхових компаній, лікарі побачили, що дійсно серед пацієнтів, яким призначали віагру, за шість років таких, що страждають на хворобу Альцгеймера на 69% менше, ніж серед інших людей.

Незважаючи на ці факти, автори застерігають, що знайдений зв’язок може бути випадковим і в майбутньому необхідні клінічні дослідження, які включатимуть як жінок, так і чоловіків, а також групу плацебо.

Результати випробувань назального спрею від Альцгеймера можуть дати більше інформації про те, як запобігти прогресуванню захворювання, оскільки учасники повинні бути на ранній стадії хвороби, а в іншому випадку – здоровими.

Джерело: Nature Aging

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-07 13:49:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин