Україна і світ

Huawei відреагувала на указ Трампа назвавши його посяганням на її законні права

Huawei відреагувала на указ Трампа назвавши його посяганням на її законні права

Компанія Huawei вважає, що указ президента США Дональда Трампа, який запроваджує режим надзвичайного стану для захисту інформаційно-комунікаційної інфраструктури США від іноземних загроз таким, що зазіхає на її законні права.

Загалом в компанії нові обмеження Вашингтона назвали “неприйнятними”, повідомило видання Agence France-Presse.

Представники Huawei наголосили, що введені обмеження не зроблять США безпечнішою або сильнішою, а навпаки, це призведе до того, що Сполучені Штати будуть обмежені у виборі і їм доведеться використовувати низькоякісні та дорожчі альтернативи. У компанії додали, що через це рішення США “будуть відставати в розгортанні мережі 5G”.

15 травня президент США Дональд Трамп підписав виконавчий указ, що вводить режим надзвичайного стану для захисту інформаційно-комунікаційної інфраструктури Сполучених Штатів від іноземних загроз. Пізніше стало відомо, що Міністерство торгівлі США внесло китайську компанію Huawei і пов’язані з нею юридичні особи в свій чорний список через загрозу національній безпеці.

Китайська компанія Huawei вже давно викликає побоювання у влади США. Вони вважають, що Китай може використовувати її обладнання для кібершпигунства. З приходом Трампа до влади тиск на компанію посилився, оскільки він хоче покласти край “крадіжці Китаєм інтелектуальної власності американських компаній”.

Джерело Телеканал новини «24»
16.05.2019