Україна і світ

Huawei позбулася прав на використання карт пам’яті microSD

Компанія була виключена з організації SD Card Association

Джерело: 112.ua

Huawei позбулася прав на використання карт пам'яті microSD

Організація SD Card Association виключила зі свого складу китайську компанію Huawei, позбавивши її можливості використовувати в нових пристроях карти пам’яті SD і microSD, а також слоти для них. Про це повідомляє 9to5Google.

“SD Association виключила Huawei, фактично позбавивши компанію можливості використовувати карти microSD або слоти SD в будь-якому з її продуктів”, – вказується в повідомленні.

SD Card Association – некомерційна організація, заснована компаніями Panasonic, SanDisk і Toshiba в 2000 році. Організація займається стандартизацією карт пам’яті. Компанії, які не є членами асоціації, не можуть офіційно розробляти і виробляти продукти за встановленим стандартам.

Раніше Google відключив виробника телефонів Huawei від деяких оновлень операційної системи Android. Наступна версія смартфонів на Android також втратить доступ до популярних сервісів, включаючи Google Play Store, Gmail і YouTube.

Huawei зможе використовувати тільки публічну версію Android і не зможе отримати доступ до пропрієтарним додатків і сервісів від Google. Які саме сервіси перестануть функціонувати, все ще обговорюється в Google. Huawei може використовувати версію операційної системи Android, доступну за ліцензії з відкритим вихідним кодом

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua