Місто і регіон

Хто в Ніжині отримає стипендії для обдарованої молоді?

Сьогодні, 18 січня, на засіданні виконавчого комітету затвердили списки учнів і студентів, які отримають стипендії для обдарованої молоді.

Чотири учні та чотири студенти будуть отримувати 1000 і 1500 грн (відповідно) наступні 6 місяців цього року.

Тож стипендію отримають:

Аверʼянов Вадим — студент НАТІ, який має особливі успіхи на всеукраїнському та міжнародному рівнях з бойового самбо. Здобув І місце на чемпіонаті України та І місце на чемпіонаті Чернігівської області з бойового самбо.

Ганжа Софія — студентка ІІІ курсу Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, волонтерка ГО «Час для нас», яка активно займається волонтерською діяльністю і допомагає людям похилого віку та дітям.

Глущенко Крістіна — студентка ІІІ курсу Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, учасниця міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів, брала активну участь у міських заходах на підтримку ЗСУ.

Солдатенко Андрій — навчається в Ніжинському професійному аграрному ліцеї, переміг на олімпіаді з інформатики та на трьох всеукраїнських конкурсах.

Дерека Назар — учень 10 класу НВК №16, депутат молодіжної ради, посів ІІ місце на міському рівні в Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика, учасник молодіжного обміну в Німеччині, ініціатор проведення Новорічного благодійного ярмарку в Ніжині на підтримку ЗСУ.

Ігнатенко Дарина — учениця Ніжинського міського ліцею, яка вже написала більше сотні патріотичних віршів, учасниця багодійної акції «Школярі Ніжина — школярам Херсона», учасниця і переможниця міжнародних, всеукраїнських і міських конкурсів.

Опанасенко Крістіна — вихованка Ніжинської КДЮСШ «Дзюдо», займається спортом вже 9 років, підтвердила норматив кандидата в майстри спорту України з дзюдо та виконала дорослий розряд з боротьби самбо. З 1 січня 2023 року Крістіну включено до складу національної юнацької збірної команди з дзюдо. Неодноразово була призеркою чемпіонатів України та області.

Тонконог Михайло — учень 9-Б класу ЗОШ №15, вихованець КДЮСШ Ніжинського місцевого осередку ФСТ «Спартак», який має особливі успіхи на всеукраїнському та міжнародному рівнях з бойового самбо.

Як зазначив на засіданні виконавчого комітету міський голова Олександр Кодола, на наступне півріччя необхідно мінімум вдівічі збільшити суму стипендії для кращої мотивації молоді Ніжина.

Nizhyn Post 

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-01-18 12:26:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин