Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хто такі міленіали та чому вони не обирають одну професію на все життя


Хто такі міленіали та чому вони не обирають одну професію на все життя

В Україні більшість працездатного населення нині є так званим поколінням Y. Молодь, яка не бачила СРСР і росла вже з Інтернетом. Тож і підходи до роботи у них, не такі, як у батьків.

Сучасне покоління не боїться змінювати професії. Їм навпаки цікаво навчитися чомусь новому. Експерти кажуть, що це не легковажність, а бажання саморозвитку.

Міленіали прагнуть отримувати досить високу зарплату, або принаймні її стабільний ріст. Вони не будуть працювати за копійки, а швидше знайдуть щось нове.

Багато хто думає, що вони ліниві. Але це не так. Навпаки, якщо робота їм цікава – вони викладаються на повну.

– Ця категорія персоналу вибирає за цінностями, за відповіддю на питання навіщо я тут, що я роблю з цією командою, і що я можу зробити більше і моя залученість до цього більшого результату. Вони цінують гнучкість, свій вплив на результат команди, їм важливо, щоб з їхньої думкою рахувалися, – розповідає про покоління міленіалів HR-директор IT-компанії Мирослава Дмитрієва.

Але водночас дослідження показують, що працівники віком 20-30 років найчастіше страждають “вигоранням” від роботи. Психологи пояснюють, що це пов’язано з тим, що міленіали багато працюють, аби забезпечити собі комфортні умови життя.

– Дивлячись на своїх батьків, які не вміли відпочивати та багато працювати, вони переймають цей досвід і багато працювали для своїх досягнень. Керівникам це треба враховувати, і навіть примушувати відпочивати цих людей, – каже психолог Сергій Простун.

Тому експерти радять роботодавцям старшого покоління, зважати на ці особливості, не забувати мотивувати до чогось нового і показувати важливість конкретного працівника для компанії.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-28 16:03:48