Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хто переміг у конкурсі ТОП-50 бізнес-ідей 2020-2021 років


Хто переміг у конкурсі ТОП-50 бізнес-ідей 2020-2021 років

Кризові та непередбачувані часи змушують нас думати швидше, гнучкіше та якісніше. Саме так вважають в компанії Інтергал-Буд, тож вирішили разом з онлайн-медіа MC.today відшукати та відзначити креативних й цілеспрямованих підприємців, засновників стартапів. І започаткували інтерактивний конкурс ТОП-50 бізнес-ідей 2020-2021 років.

Організатори та члени журі зізналися, що цікавих ідей було багато, але перше місце одностайно посів Андрій Буренок та його школа маркетингу.

Переможці отримали не лише визнання на шпальтах онлайн-медіа, а й ексклюзивні призи: сертифікати на квадратні метри та гранти на освіту, а ще менторську зустріч з експертом з системного розвитку особистості.

Захід відбувся на двох локаціях. Гості відвідали будівельний майданчик житлового комплексу City Hub, де пройшло нагородження переможців. А друга частина вечора пройшла у затишній конференц-залі в форматі нетворкінгу.

Презентація вежі D комплексу INTERGAL CITY

З нагоди презентації вежі D комплексу INTERGAL CITY в серці Києва ожили Сади Семіраміди. З деревами, квітами та лаунж-зонами просто неба.

Невимушену атмосферу забезпечували музичний супровід та смачні частування. Тож присутні відпочивали та насолоджувалися краєвидами.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-28 09:41:25