Місто і регіон

Хто має право безкоштовного проїзду в ніжинських маршрутках?

Будівельні матеріали м.Ніжин

Згідно з рішенням «Про внесення змін до пунктів 2 та 3 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 04 квітня 2022 року № 70 «Про встановлення тарифу та внесення змін часу роботи і графіки руху автобусів на маршрутах загального користування на період дії воєнного стану» при пред’явленні посвідчення, безкоштовно мають право їздити наступні пільгові категорії:

  • учасники бойових дій;  
  • особи з інвалідністю внаслідок війни (інваліди війни всіх груп);  
  • особи з інвалідністю першої групи (інваліди першої групи );
  • діти з особливими потребами (діти-інваліди);
  • особи з інвалідністю по зору 1 групи (інвалідів по зору 1 групи );
  • особи з інвалідністю (інваліди) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії;
  • учасники бойових дій та члени сімей загиблих Героїв;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти-сироти та діти, позбавлених батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах;
  • особа, яка супроводжує дитину з особливими потребами (дитину-інваліда).

Кількість пасажирів , які одночасно перевозяться безкоштовно, не обмежується. 

Ці категорії громадян завжди перевозились безкоштовно і перевізники отримували компенсацію з міського бюджету, але останні два місяці, починаючи з 8 квітня, коли відновились пасажирські перевезення у Ніжині, перевізники возили пільгові категорії громадян за власний рахунок.

Як розповіла директор ТОВ «Пассервіс» Валентина Корабель, підприємство на межі банкрутства. Пальне значно зросло у ціні, автобуси і маршрутки підприємства під час бойових дій були задіяні в евакуації населення з району і Чернігова. Деякі транспортні засоби потребують ремонту, але необхідних коштів у підприємства вже немає. Ті запаси коштів, які були у ТОВ «Пассервіс», вже вичерпані.

На щоденні рейси по місту виходять 35-40 транспортних засобів «Пассервіс», а раніше громадські перевезення у Ніжині здійснювали близько 60 маршруток і автобусів.

Компенсація з міського бюджету за пільгові перевезення становитиме близько 500 тис. грн на місяць. Останній раз «Пассервіс» отримало компенсацію з міського бюджету за лютий місяць.

Тож члени виконавчого комітету пішли на зустріч підприємству і прийняли рішення про компенсацію за пільгові перевезення.

Нагадаємо, що зараз сума проїзду в ніжинських маршрутках становить 10 грн.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-26 16:52:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин