Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Хто і чому брав штурмом Ніжинський Центр надання адміністративних послуг?

Два останніх тижні у Центрах надання адміністративних послуг України і Ніжина, зокрема, спостерігалася не дуже приємна картина: їх буквально штурмували, щоб отримати необхідну послугу.

Що за люди брали штурмом Ніжинський ЦНАП? Яку конкретно послугу вони хотіли отримати? Чи покращилася ситуація? – з цими питаннями журналіст «УН» звернулася до начальника Ніжинського Центру надання адміністративних послуг Володимира Градобика.

«Чинним законодавством України було встановлено, що всі юридичні особи приватного права та громадські організації повинні подати до 10 жовтня інформацію про кінцевого бенефіціара. В результаті у ЦНАПах України,  в тому числі й Ніжинському, склалася складна ситуація: з’явилися величезні черги на отримання даної послуги. Це створило незручності як для самих підприємців, так і для інших клієнтів, працівників установи. Оскільки дана Постанова носить загальнодержавний характер, то минулої п’ятниці Верховна Рада внесла зміни до закону і продовжила строк дії подання такої інформації до липня 2022 року. Таким чином, ситуація стабілізувалася. Ніжинський ЦНАП працює в штатному режимі», – підкреслив Володимир Миколайович.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук 

Фото автора    

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-12 14:42:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин