Місто і регіон

Хотів отримати грошову допомогу, а втратив 40 тис. грн: чоловік з Ніжина постраждав від шахраїв

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Вчора до поліції звернувся 36-річний мешканець Ніжина із повідомленням, що з його банківського рахунку зникло білизько 40 тисяч гривень. Чоловік розповів поліцейським, що на одному із телеграм-каналів він побачив посилання про оформлення «грошової допомоги». Чоловік перейшов за посиланням, де йому запропонували ввести секретні данні його картки, а також пін-код для нібито оформлення грошової виплати. Потерпілий виконав ці умови, після чого з його картки зникли кошти.

Нині поліція розшукує причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. В результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Пам’ятайте: інформацію про справжні державні виплати та порядок їхнього отримання потрібно перевіряти лише на офіційних джерелах.

Поліція Чернігівської області

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-15 14:52:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин