Україна і світ

Ходжес пояснив, чому Путін не використовуватиме ядерну зброю у війні з Україною

Будівельні матеріали м.Ніжин

Колишній командувач Сухопутних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес оцінив, які шанси, що президент Росії Володимир Путін виконає свою загрозу та використовує ядерну зброю проти України.

– Звичайно, ми серйозно ставитимемося до загроз Путіна, але я не вірю, що він може насправді використовувати ядерну зброю, бо це не дасть йому жодних переваг. Будь це справжньою перевагою, він би використав це. Але його єдина перевага з ядерною зброєю є тоді, коли вона її не використовує, – зазначив Ходжес в інтерв’ю Голосу Америки.

Він додав, що для Заходу неможливо буде залишатися осторонь, якщо Путін використовує ядерну зброю.

– У такому разі відповідь Заходу буде, мабуть, неядерною, але руйнівною, такою, що руйнує чи серйозно шкодить Чорноморському флоту Росії, і російським військам всередині України, – сказав генерал США у відставці.

Крім того, на його думку, довкола російського лідера є люди, які думають, що життя після Путіна існує, що робить малоймовірним використання ядерної зброї.

– Але він не здасться просто так, він не скаже: “Я був неправий, тому я піду”. Росію треба перемогти на полі бою, треба розбити російські сили на полі бою. Тому не можна гальмувати у наданні Україні допомоги та ресурсів, які їй потрібні, – резюмував Бен Ходжес.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 22:42:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин