Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ходять по спіралі та посунули «старшого брата»: чернігівці про 30 років незалежності

Уже невдовзі Україна святкуватиме свій день народження. За 30 років незалежності держава пережила чимало. Чернігівці розповіли, які здобутки за цей час вважають найважливішими.

«Відбулося найголовніше – це зміна свідомості народу, який відчув себе незалежним. І цього «старшого брата» посунули. Це велика перемога».

«У магазинах, в аптеках, коли заходиш, із вами вітаються не «Здравствуйте», а «Вітаю». Раніше, навіть якщо хтось і говорив українською, то однаково відповідали російською. Я вважаю, що це досягнення».

«За українську мову я не прихильник, тому що яка різниця, якою мовою спілкуватися, аби люди були нормальні. Тим паче, в нас узагалі змішаний суржик. А так добре, що відкрилася дорога за кордон. Це, мабуть, найважливіше».

«Церква в нас давно була одна. А тепер я дивлюся: на білбордах написано «ПЦУ – 1330 років» – це ж неправда. Єдине, що мені подобається, – це те, що люди нарешті заспокоїлися і поступово цю країну піднімуть, нікуди не виїжджаючи звідси».

«Життя змінилося. Був 1991 рік, а тепер 2021-й. Як ото анекдот такий був «Бабусю, а коли було краще? При Радянському Союзі чи при Україні? – При Радянському Союзі було краще, тому що мене чоловіки хотіли і спина не боліла».

«Як ото ходять по спіралі: накрали і пішли, накрали і пішли. Кращого нема, хто при владі, той краде».

«Багато чого змінилося. – На краще чи на гірше? – По Чернігову можу сказати, що місто змінилося».

Та більшість чернігівців наголосили, що хочуть, аби Україна стала процвітаючою та комфортною для життя кожного громадянина.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова