Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хочеться плакати: дружина Віктора Павлика поскаржилася на відпочинок з тримісячним сином

Дружина українського співака Віктора Павліка, блогер Катерина Реп’яхова, поскаржилася на відпочинок з тримісячним сином.

У сторіз на особистій сторінці в Instagram вона зізналася, що Михайло не хоче спати і постійно плаче.

– Михайло сьогодні в колясці не хотів спати, кричав. Люди оберталися. На нас і так дивляться, а з криком Міши взагалі думають, що ми горе-батьки, – розповіла Катя.

Це дуже засмучує новоспечену матусю, оскільки Віктор та Катерина не можуть розслабитися та насолодитися відпочинком.

– Ми з Мішуткою прийшли до моря. Дуже хочу покласти його спати до сніданку, щоб нормально поснідати. Але поки у мене це не сильно вдається. Мені просто хочеться плакати, мені не хочеться ні відпочинку, нічого. Якщо б я знала, що таке буде… Не знаю, що робити. Принципово не брати його на руки, чи навпаки брати і заспокоювати? Я не знаю, – розповіла Катерина.


Віктор і Катерина відпочивають на популярному курорті в Белеку (Туреччина). Це їхня перша поїздка за кордон з дитиною, тому перед польотом батьки дуже хвилювалися.

Протягом трьох годин в літаку Михайло не спав, а Катерина намагалася з ним гратися і носити на руках.

Нагадаємо, що Катерина Реп’яхова народила первістка 15 червня. Хлопчик з’явився на світ о 2.40 із вагою 3.4 кг і зростом 53 см.

Це перша дитина для 27-річної Катерини Реп’яхової, і четверта для 55-річного Віктора Павліка.

У серпні Павлік і Реп’яхова хрестили первістка. Ритуал відбувся в церкві при приватному пологовому будинку, де і проходили пологи.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-07 10:09:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин