Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Характеристика підставки Curve Rises

Характеристика підставки Curve Rises

Відома фірма-виробник Twelve South презентувала новий аксесуар для власників iMac – підставку Curve Rises. Бренд цікавий тим, що випускає біля 12 аксесуарів та гаджетів для техніки Apple на рік. Тобто кожен місяць з’являється новинка.

Виконана підставка під iMac з алюмінію. Має дві полочки для зберігання аксесуарів. Можна розмістити всередині Mac mini, а зверху поставити монітор іншого виробника. Тоді на столі буде краса та порядок.

Підставка повністю вентильована. Тому можна не перейматись та розміщувати зовнішні накопичувачі, хаби та інші гаджети та аксесуари. А можна використовувати підставку для зберігання щоденника та ручок. Виріб функціональний, дуже зручний та міцний, стійкий до пошкоджень.

В асортименті Twelve South є також підставка серії HiRise Pro. Її фронтальна частина представлена дерев’яною панеллю. Вартість такої моделі складає 170 доларів. Проте виглядає вона не настільки ефектно. Новинка Curve Rises коштує усього 80 доларів та вже доступна для передзамовлення на сайті виробника.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь