Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хакери чи рішення суду: чому сайт Цитрусу заблоковано

Сайт онлайн-магазину електроніки та аксесуарів Цитрус не працює. Бізнесмен Геннадій Корбан повідомив, що причиною блокування стало рішення господарського суду Києва від 4 січня 2022 року за позовом одного з акціонерів.

Згідно з ним, Цитрусу заборонено користуватися торговою маркою компанії, а сайт і домен компанії мають бути заблоковані до вирішення спору по суті.

Водночас роздрібна мережа компанії має припинити торгівлю під маркою Цитрус.

У Цитрусі називають зовсім іншу причину блокування свого сайту – атака хакерів.

– На жаль, зараз на наш сайт здійснюються незаконні атаки хакерів, тому можуть бути тимчасові проблеми з його роботою, – повідомляє адміністрація і пропонує користувачам переходити на резервний сайт.

Вони обіцяють найближчим часом відновити повноцінну роботу сайту, а також готують заяви до правоохоронних органів.

У реєстрі судових рішень справді є рішення Господарського суду Києва від 4 січня у справі №910/21870/21. Суд задовольнив позов Е-Тікетс Сервіс Україна та заборонив ТОВ ЗТ-Інвест (група компаній Цитрус) користуватися торговою маркою та доменним ім’ям компанії (citrus.ua).

Під заборону потрапили кирилична та латинська торгові марки Цитрус, а також низка інших торгових марок, що використовуються групою компаній: ЦИТРУС дискаунт (CITRUS discount), ЦИТРУС гаджети та аксесуари, eton, like.bike, AIR MUSIC та L.А.Р.Т. І. Сайт та домен компанії повинні бути заблоковані до вирішення спору по суті.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-12 17:05:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин