Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хай дискусія стане джерелом сили: Гілларі Клінтон про саміт перших леді

23 серпня перша леді США 1993-2001 років Гілларі Клінтон виступила за допомогою відеозв’язку на Київському саміті перших леді та джентльменів.

У заході відома американська політична та державна діячка взяла участь на запрошення дружини президента України Олени Зеленської.

Завданням саміту є обговорення питань доступу до медичних послуг, впровадження програм ментального здоров’я, майбутнього системи освіти, забезпечення рівних можливостей та подолання дискримінації.

Участь Гілларі Клінтон у Києві є особливо важливою, адже протягом восьми років на посаді першої леді США вона виступала за ґендерну рівність і реформу в системі охорони здоров’я.

Саміт перших леді та джентельменів

Київський саміт перших леді та джентльменів триває 23 серпня, у День прапора та напередодні 30-ї річниці незалежності України, в Національному заповіднику Софія Київська.

Захід ініціювала перша леді України Олена Зеленська.

Члени родин світових лідерів спільно з українськими та міжнародними експертами обговорюють виклики, які постали перед країнами світу у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Крім проблем у галузях медицини, освіти, культури, учасники саміту говоритимуть і про здобутки та обмінюватимуться досвідом.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-23 14:53:03