Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Густе, пишне, здорове: як зберегти волосся в перехідний період менопаузи

Нове дослідження американських вчених показує, що нутрицевтики здатні помітно поліпшити ріст і якість волосся. Його результати будуть представлені на щорічній зустрічі Північноамериканського товариства менопаузи (NAMS) у Вашингтоні, округ Колумбія, 22-25 вересня 2021 року.

Стоншення волосся – один з багатьох симптомів, що супроводжують перехідний період менопаузи. Приблизно у 40% жінок старше 60 років спостерігається так зване облисіння за жіночим типом, також відоме як андрогенна алопеція. Це руйнівна реальність для більшості жінок, що впливає на їхню самооцінку і емоційне благополуччя.

Нове дослідження, проведене в Каліфорнії, передбачає, що нутрицевтична добавка з біологічно активними сполуками, отриманими з харчових речовин, може ефективно сприяти росту волосся у жінок в пері-, менопаузі й постменопаузі.

Йдеться про гормональні зміни, пов’язані з уповільненням росту волосся, а також про тривалість фази анагену, коли волосяні фолікули утворюють новий волосяний стрижень.

Дослідники порівняли результати через шість місяців і 12 місяців лікування і виявили, що середня загальна кількість волосся значно і прогресивно збільшувалася. Глобальне поліпшення якості волосся збільшилося на 40% на тлі зменшення його випадання.

У зв’язку з тим фактом, що жінки зараз проводять приблизно одну третину свого життя в періоді постменопаузи, дослідження методів лікування симптомів менопаузи, включно зі стоншенням волосся, мають вирішальне значення, особливо з огляду на те, що терапевтичні можливості досить обмежені, переконані дослідники.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-22 14:51:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин