Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Гурт Real O повернувся: екс-учасниці знялися у новому кліпі Тарабарової

Українська співачка Світлана Тарабарова презентувала кліп на пісню Солодкі 16. У відео вперше за 10 років у повному складі зібралися екс-учасниці гурту Real O.

Серед них – Світлана Тарабарова, Регіна Тодоренко, Олена Кушніренко (Виноградова) та Ліна Міцукі. Дівчата зняли атмосферне відео у Стамбулі.


Тарабарова зізналася, що ідея кліпу виникла у неї абсолютно спонтанно. Вона хотіла передати шанувальникам настрій божевільних вечірок та приємних спогадів, тому і наважилася написати колегам по сцені.

Але зібратися разом виявилося досить складно, оскільки у всіх дівчат є щільні робочі графіки, творчі проекти та діти.

– Єдиний вільний день у всіх був 19 жовтня, тоді частина дівчат перебувала у Стамбулі. Тож було ухвалено рішення летіти з командою в Стамбул і знімати все там, – поділилася Тарабарова.

Шанувальники гурту зазначили, що відео вийшло дуже атмосферним. Проте дехто з підписників хотів, щоб всі дівчата заспівали разом.

Нагадаємо, що гурт Real O утворився у 2008 році після участі дівчат у Фабриці зірок. Тоді колектив продюсувала Наталія Могилевська. Після чотирьох років перший склад гурту почав розпадатися, а на їхнє місце приходили нові учасниці.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

Після виходу з Real O дівчата почали самостійно розвиватися і будувати сольні кар’єри. Регіна Тодоренко стала ведучою тревел-шоу Орел і Решка, потім переїхала в Москву, запустила власне YouTube-шоу, вийшла заміж за Влада Топалова і народила сина.

Олена Кушніренко також переїхала в Москву, де почала працювати хореографом-постановником. Вийшла заміж за учасника Фабрики зірок 3 Віталія Чирву і народила сина.

Ліна Міцукі співає і проводить вокальні марафони. Вона зустрічається з солістом гурту 5’nizza Андрієм Запорожцем (SunSay).

Світлана Тарабарова стала відомою співачкою, вийшла заміж за свого директора Олексія Бондаря і народила двох дітей.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-05 11:18:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин