Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Гурт BTS випустив альбом і кліп на сингл Life Goes On

Південнокорейський гурт BTS 20 листопада випустив новий альбом BE та кліп на пісню Life Goes On. За три години відео на YouTube зібрало більше ніж 19 млн переглядів та понад 2 млн вподобань.

Про це повідомив музичний лейбл групи Big Hit Entertainment у соціальних мережах. Вони додали, що група BTS виконають новий сингл Life Goes On під час церемонії вручення нагород American Music Awards 2020 року.

Представники лейблу зазначили, що не знають, чи буде гурт під час виступу виконувати пісню наживо. Церемонія відбудеться 22 листопада.

Також 31 грудня гурт організовує у Південній Кореї свій перший концерт після скасування їх світового туру у квітні через пандемію.

BTS – Life Goes On: дивитися кліп онлайн

BTS – BE: слухати альбом онлайнГурт BTS – це бойзбенд, який складається з семи учасників. Вони дебютували у 2013 році та за сім років стали світовою поп-групою.

Світовий рекорд гурту BTS

Влітку цього року пулярний бойзбенд BTS встановив світовий рекорд на YouTubе. Кліп на пісню Dynamite всього за добу зібрав понад 100 млн переглядів. Це перша англомовна композиція південнокорейського гурту за сім років їхньої творчості.

Джерело: Big Hit Entertainment 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-20 12:29:31